zburevka

Сільський голова

img 9737                                Самойленко Таїсія Іванівна 

Сільський голова Новозбур’ївської

сільської ради. 

17.09.1949 року народження, громадянка

України, освіта вища, Херсонський

державний педагогічний інститут імені

Крупської, за спеціальністю вчитель

української мови та літератури, проживає   

с. Нова Збур”ївка, Голопристанського

району,  Херсонської області.

 

Самойленко Таїсія Іванівна працює в Новозбур'ївській сільській раді з 1990 року на посадах:

1990-1995 рік -  заступником  голови виконавчого комітету Новозбур’ївської сільської ради.

 

1996-2001 – виконуюча обов’язки голови сільської ради.

 

2002 рік – обрана Новозбур’ївським сільським головою і працює на цій посаді по теперішній час.

 

       За час перебування на посадах зарекомендувала себе досвідченим, здібним, принциповим, талановитим керівником. В роботі ініціативна, наполеглива, з високим відчуттям відповідальності за стан справ сільської ради, виконавчого комітету, всієї територіальної громади. Дуже вимоглива в першу чергу до себе та до підлеглих при виконані службових обов’язків.  Справедлива і уважна у ставленні до громадян села, їх звернень. Завжди тактовна, вихована, уважна, професійно допоможе кожному хто звернеться за допомогою. При вирішені питань завжди дотримується діючого законодавства. Коли говорять «людина на своєму місці» то це сказано про голову Новозбур’ївської сільської ради Самойленко Таїсію Іванівну.

 

       Стиль роботи Таїсії Іванівни не стояти «над людьми»  а разом в тісній співпраці вирішувати всі проблеми, і це приносить їй успіх та підтверджує її професіоналізм. З приходом Самойленко Таїсії Іванівни життя сільської ради, громади с. Нова Збур’ївка набуло іншого темпу розвитку, іншого забарвлення. Господиня села опікується кожним мешканцем старим та малим. Кожна вулиця села не спливає від пильного ока голови сільської ради. Кожна установа, розташована на території Новозбур’ївської сільської ради наповнюється життям. Приділяє велику увагу  вихованню у дітей і молоді почуття патріотизму, національної гідності, шанобливого ставлення та поваги до людей старшого покоління.

 

       За період її роботи будівлі дошкільного навчального закладу «Малятко», амбулаторії сімейної практики та медицини, сільської ради газифіковано, відремонтовано.

 

       Будинок культури поповнюється новими надбаннями. Працюють дві бібліотеки, які постійно поповнюються та оновлюються різносторонньою літературою. Працюють хореографічні, вокальні та музичні гуртки, спортивні секції.  На базі Будинку культури проводяться свята районного рівня. В 2012 році в бюджеті сільської ради закладено кошти на виготовлення технічної документації з питань газифікації першого поверху будинку культури.

 

       Під керівництвом Самойленко Т.І. в 2008 році розпочалась  газифікацію села. Дякуючи Таїсі Іванівні голубим паливом можуть користуватись 80% населення. Газафіковано ДНЗ "Малятко", Амбулаторія сімейної практики та медецини, адмінспоруда сільської ради.

 

       Під керівництвом Таїсії Іванівни сільська рада тричі була визнана на рівні області:

 

2003 рік - перше місце у обласному конкурсі на кращу сільську раду, нагорода - автомобіль «Таврія».

 

2006 рік -  друге місце в обласному конкурсі на кращу сільську раду, премія 5000 грн.

 

2009 рік – перше місце в обласному конкурсі на кращу сільську раду, премія 40000 грн.


2012 рік -  трете місце в облаcному конкурсі на кращу сільську раду, премія 10000 грн.

 

       За час роботи Самойленко Таїсія Іванівна неодноразово була визнана керівництвом області та району обласними та районними грамотами за досягнення в агропромисловому комплексі, розвиток соціально-культурної інфраструктури села,  організацію та проведення різноманітних фестивалів в т.ч. «Таврійське намисто», «Купальські зорі», «Кавуняче диво». За результатами роботи 2008 року нагороджена Почесною Грамотою Херсонської обласної ради за багаторічну, сумлінну працю, вагомий внесок у розвиток місцевого самоврядування. В 2009 році була нагороджена Головою Верховної ради Володимиром Литвином Почесною грамотою та нагрудним знаком Верховної Ради України за особливі заслуги перед Українським народом. В 2011 році була нагороджена Головою Кабінету Верховної Ради України Олександром Омельченко грамотою та нагрудним знаком за вагомий внесок у розвиток місцевого самоврядування та зміцнення Української державності.

 

       Додержується етики посадової особи місцевого самоврядування. Постійно підвищує свій професійний рівень в Херсонському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій шляхом вивчення законодавчих актів.

 

       Самойленко Таїсія Іванівна є взірцем людяності, толерантності, професіоналізму, це образ ділової жінки сьогодення.