Освіта

«Спішать до школи наші малюки»

 

Яке велике щастя жити у цьому світі, усміхатися сонечку, чути грайливу пісню струмочка, веселий спів пташок навесні, бачити безмежне блакитне небо, а темної ночі — міріади яскравий зірок, милуватися різнобарвними квітами на землі, ходити босоніж по зеленій травичці і відчувати приємний дотик холодної роси. Справді — це велике щастя.

Дитинство , воно здається безмежним , та приходить час , коли діти дорослішають і починається нова хвиля життя…

26 травня 0 15 годині Новозбур’ївський будинок культури відкрив двері  чарівній казці. Турботливі батьки та працівники дошкільного навчального закладу «Малятко» створили  на сцені  дивовижну країну безтурботного дитинства. Тепле яскраве сонечко, ніжні , легкі хмаринки , різнокольорові квіти у зеленій травичці , метелики , що нагадували дітям про їхню групу «Метелик», виблискували та «посміхалися» усім присутнім у залі батькам та гостям, що прийшли на святковий  концерт випускного балу .

На святковий бал були запрошені : голова Новозбур’ївської громади Таїсія Іванівна Самойленко - берегиня нашого села , і це дійсно так , адже зовсім недавно,  з приводу свята «Дня матері», цю вимогливу до себе жінку, народним депутатом України Олександром Марченко у м. Києві,  було нагороджено почесною грамотою та  почесним орденом «Берегиня України»; заступник голови сільської ради Віталій Анатолієвич Пелих, протиієрей Святоуспенського Собору Отець В’ячеслав, та спонсори дитячого садку приватні підприємці родина Мушнік Віталій Миколайович та Олена Анатоліївна.

Неабиякі відчуття гордості за своїх дітей , вдячності вихователям та усім працівникам садочка переповнювали серця батьків , які поринули у цей казковий світ дитинства. Хлопчики та дівчатка відчували себе справжніми зірочками , принцесами , лицарями. І , здається небагато треба , аби дитина відчула ласку та любов дорослих. Так, діти закохуються легко, але утримати їх любов надзвичайно важко: їм необхідна взаємність. Нерозділене почуття в дошкільні роки випаровується миттєво, без сліду. Дитяче серце не обманеш. Та  педагоги дитячого садка «Малятко» дійсно  гідні невичерпної дитячої любові.

За любов до дітей , кропітку працю , за вимогливе ставлення до свого педагогічного розвитку Таїсія Іванівна  нагородила грамотами та грошовою винагородою Михайленко С. В. , Шапку Т. С. (вихователі старшої групи), Кононову О. А. (помічника вихователя), вручила подяки та грошові винагороди  вчителю-логопеду Никоновій А. В., музичному керівникові Бєлозеровій Л. І. за їх безмежну працю у вихованні наших малюків. Зі словами подяки звернулася Таїсія Іванівна до керівника навчального закладу Н. Л. Журило та до усіх працівників закладу. З великою пошаною згадала вона О. О. Черідніченко, яка немало зусиль приклала для розвитку дошкільного виховання у цьому садочку, ще недавно вона працювала завідувачем , та час іде - життя не стоїть на місці , зараз Олена Олександрівна займається своїми правнуками уже на заслуженому відпочинку.

Свято залишається святом , усі діти чекають на подарунки . І ось ця мить…  Легкий вітерець очікування сюрпризного моменту промайнув на святковій сцені. Таїсія Іванівна разом з Отцем В’ячеславом вручила кожному малюкові  набір першокласника. Дитячі очі загорілися вогником радості – це їх перший портфелик . Вогник щастя запалив маленькі серця, коли діти помітили в руках Віталія Миколайовича та Олени Анатоліївни  Мушнік лялькові набори для дівчаток та іграшкові автомобілі для хлопчаків – це  останні іграшки у їхньому дошкільному житті . Та нехай їх дитинство ще продовжується довго-довго , і хай ще не одна іграшка буде подарована їм, адже дитинство це та мить , яку не повернеш ніколи.

Велику вдячність  висловили батьки  керівникам: голові Новозбур'ївської сільської ради Таїсії Іванівні Самойленко і завідувачу дитячого садочка "Малятко" Журило Наталії Леонідівні. Вони сказали : «Без вашої підтримки і мудрого слова, без вашої поради та співчуття гадаємо  не було б такого казкового дитинства у наших дітей.Тож хай доля завжди буде прихильною до вас, а кожен день повниться успішними справами, радісними подіями, щасливими відчуттями!»

Вже стало традицією посвята дошкільнят у  шкільне життя. Благословенним батьківським коридором із вишитих рушників  спускалися  малюки зі сцени . Краплями свяченої води щедро   окропив майбутніх школярів протиієрей Святоуспенського Собору отець В’ячеслав , благословляючи їх на успішне навчання  у школі.

Мені  пощастило і я також  працювала  у цьому дошкільному закладі  . Це дійсно велика родина. Не даремно у цьому році на районному фестивалі народної творчості «На гостини до Гарбузової родини»  вона визнана найкращою дитсадівською родиною району.

Дні весняні-особливі дні, коли щороку вони приходять, серце переповнюють пісні, світ здається сповнений мелодій. Тож , шановні колеги, хай ніколи у ваших очах чиста й світла радість не згасає, щоб не було горя навіть в снах.Хай Господь здоров'я посилає,мати Божа хай благословить, хай Спаситель буде поруч з вами. Хай в житті у вашім він кожну мить обдарує ласкою святою, береже від болю і біди , посилає щастя й  долю світлу, щоб життя прекрасне назавжди ніжною трояндою розквітло!

З повагою директор Новозбур’ївського СБК Тетяна Бєляєва.