Новини

Відкритий фестиваль народної творчості “Душа Півдня”

«Українська пісня – душа народу»

DSCF7977

2 червня 2017 року на базі історико-розважального комплексу “Зелені хутори Таврії” відбувся відкритий фестиваль народної творчості “Душа Півдня”.

У концертній програмі фестивалю брали участь кращі співочі колективи та окремі виконавці Херсонщини. На високому рівні Голопристанський район представив  колектив Новозбур’ївського сільського будинку культури та ансамбль народної пісні «Збурївчанка», які в свою чергу виконали на сцені свою улюблені пісні. 

0001016-53-29-768x432DSCF7980   

Під час фестивалю проходив ярмарок народних майстрів. Виставка декоративно-прикладного мистецтва Новозбурївського СБК була своєрідною окрасою, адже імпровізована українська «садиба»,прикрашена у національному колориті,не залишила нікого байдужим.

Родзинкою цього річного фестивалю став конкурс української традиційної страви «Таврія-Борщ», де наші ґаздині приготували смачний борщ, а подавали його з гладущиком сметани, та ще й миску пампушок гарячих пахущих запасли, гарна слівце сказали та заспівали для душі. 

За участь у відкритому фестивалі «Душа Півдня» ансамбль народної пісні «Збур’ївчанка» отримали диплом та памятні подарунки.

 Колектив Новозбур’ївського будинку культури щиро вдячний голові Новозбур’ївської громади Таїсії Іванівні Самойленко та апарату сільської ради за їх постійну підтримку, не байдужість до художньої творчості та розвитку культури на селі.