Новини

День захисту дітей

День захисту дітей 4

     1 червня у всьому світі відзначають Міжнародний День захисту дітей. Його було проголошено ще в далекому 1949 році.

     Діти наш найдорожчій скарб, наша радість і наше майбутнє. Саме у цей день – День захисту дітей, зі святковими привітаннями та подарунками до будинку дитячого типу сім’ї Братченко завітали голова Новозбур’ївської сільської ради Самойленко Таїсія Іванівна, художній керівник Новозбур’ївського Сільського Будинку Культури Роман Катерина Сергіївна та з святковою піснею Алла Мала.

     Братченко Олексій Юрійович та Марина Василівна батьки з великої літери, які взяли обов’язок та відповідальність виховувати дітей. Стали для них найдорожчими та найріднішими людьми на всьому білому світі. Вони дають свою любов, турботу, тепло, ласку, вкладають всю свою душу.

День захисту дітей 1

     4 червня відбувся святковий концерт присвячений Дню захисту дітей у Сільському Будинку Культури. Були запрошені діти з шкільних таборів відпочинку в кількості 150 дітей. Приємно було бачити яскраві усмішки дітей, теплими оплесками зустрічали ансамбль «Веселка», який дарував веселі святкові пісні та вітав дітей. Також приєднався до святкового концерту ансамбль «Грація», який жваво та дивовижно танцювали та запалювали дитячі серця. Своїм співом, як завжди, зачаровувала Фендик Олександра та для самої неї стало великою несподіванкою вітання із закінченням школи від товаришів по сцені. Алла Мала, яка зовсім нещодавно прийшла на нашу сцену вже знайшла своїх прихильників і зуміла заворожити глядача своїм тендітним голосом. Усі дорослі і малі прагнуть до миру, саме таку назву «Буде Мир» мав фінальний номер концертної програми, який був виконаний хореографічним ансамблем у супроводі вокалу Ганни Коваленко. Замайоріли квіти України, волошки, маки, ромашки. Хай буде Мир для всіх єдиний, хай діти вірять в Україну.

     Впродовж концертної програми до привітання приєдналася депутат Новозбур’ївської сільської ради Крачун Ганна Іванівна, від сільської голови Самойленко Таїсії Іванівни та депутатського корпусу, членів виконкому, яка поздоровила дітей зі святом та подарувала 150 порцій морозива та солодощів.

День захисту дітей 2День захисту дітей 3

     Дуже хочеться, щоб діти в усьому світі, щохвилини, щодня були радісними та щасливими. Зичимо вам дорогі хлопчики та дівчатка міцного здоров’я, успіхів, щасливого дитинства, розуміння з боку батьків, радісного та змістовного відпочинку.

     Святкова атмосфера та гарний настрій сподіваємося ще на довго залишиться в серцях дітей.

 

Художній керівник СБК                                    К.С. Роман