Новини

Дитячий фестиваль «Чарівна кладочка»

чарівна кладочка 1

8 червня в місті Гола Пристань у Будинку Культури відбувся щорічний конкурс «Чарівна кладочка» в якому прийняли участь юні наші таланти з сіл Голопристанського району.

     Прийняли участь діти села Нова Збур’ївка. З великою любов’ю та теплом вони їхали на конкурс. Розпочалося свято традиційними малюнками на асфальті. Вони показали всі свої вміння і майстерність у виконанні малюнків. На асфальті залишилось не тільки казкові персонажі і квіткові композиції, а й уявні фантазії дітей. Цікаві малюнки були Біляєвої Дани та Корнєєвої Олександри. Ці талановиті діти весь ранок працювали над своїми шедеврами. Вони завоювали серця журі та отримали перше місце в цьому конкурсі.

чарівна кладочка 2

     Веселий запальний хореографічний гурт «Грація» в яскравих костюмах захопили глядацьку залу своїм талантом і здобули друге місце. Прикрасою конкурсу стали наші вокалісти. Гусєва Катерина виконала пісню «Мій світ», яка дуже всім сподобалась, своїм дитячим дзвінким голосом чарувала юна виконавиця Корнєєва Олександра, а ансамбль «Веселка» виконували пісні, що осяяли глядацьку залу мелодійними кольорами. Учасники конкурсу «Чарівна кладочка» отримали нагороди, подарунки та багато позитивних емоцій.

 

Художній керівник СБК                                   К.С. Роман