Новини

Герої Крут –взірець для нащадків

«Герої Крут –взірець для нащадків»

Щороку 29 січня кожен українець схиляє голову перед памяттю про тих , хто в далекому 1918 році боронив незалежність України ціною власного життя . Саме на честь памяті Героїв Крут був проведений урок патріотичного виховання у Новозбурївській ЗБДО з учнями 8-го, 9-го та 10-го класів.

Бібліотекар Новозбур’ївського СБКГусєва Л. Г.   провела урок мужності «Герої Крут – взірець для нащадків» . Лариса Григорівна розповіла учням про ті нелегкі часи , обговорила з дітьми про високі патріотичні почуття юнаків-підлітків , які стали на захист незалежності України. Директор СБК Бєляєва Т. М. , художній керівник СБК Роман К. С. підготували та продемонстрували презентацію на тему «Перша ластівка незалежності».

На кінець зустрічі було проведено бліц-опитування «Погляд у минуле» та літературну вікторину «Гострий розум- влучне слово». Діти сприйняли це з цікавістю . Вчителі : Віннікова Н. А., Дульцев О. Г. та Біленко Г. О. не змогли стримувати свої знання , вони також активно брали участь та відповідали на запитання.

Останні хвилини зустрічі стали сюрпризом для всіх учасників . За дорученням сільського голови Таїсії Іванівни Самойленко , працівники сільського Будинку культури побажали всім високих патріотичних почуттів до України, любові до рідного краю та пригостили учнів смаколиками.

Хочемо виразити велику подяку керівнику опорного закладу базової та дошкільної освіти №3 Кірзуновій Ірині Олегівні за співпрацю та теплу гостинність.

 

                                                                                           Адміністрація Новозбурївського СБК

Крути 1Крути 3

Крути 4Крути 5Крути 2