Новини

зустріч з приводу історичної 30-ї річниці завершення Афганської війни

вшанування памяті земляка   2

15 лютого в Новозбур`ївському закладі базової та дошкільної освіти відбулась зустріч з приводу історичної 30-ї річниці завершення Афганської війни та вшанування пам`яті земляка Тарана Віктора та згадати тих , хто повернувся з війни живими хоча з пораненою душею , хто виконував інтернаціональний обов`язок на території інших країн .

На зустріч запрошені Таран   Надія Василівна - мама загиблого Віктора , Салінська Лідія – хрещена мати героя,учні 8-9 класів , вчителі та спеціалісти Новозбур`ївського СБК . Гусєва Л.Г , спільно з учнями Навозенко Альоною , Трофімчук Анастасією , Біленко Ольгою підготували та провели альманах «Сторінками Афганської війни». Бєляєва Т. М показала документальне відео – альманах « Війна в Афганістані».

Згадали про земляка Тарана Віктора , який загинув на війні та вшанували про нього пам`ять хвилиною мовчання . Кожна війна ,яка забирає молодь залишає рани на серці нашої України. Але ми впевнені , що незабаром прийде час , коли плач матері ніхто не почує і тільки любов до України зупинить ворожнечу і мирне небо назавжди освітить нашу Батьківщину.

вшанування памяті земляка   1вшанування памяті земляка   3