Новини

Революція Гідності

Революція Гідності. Згадаємо головне.

Революція Гідності залишила глибокий, визначальний і незабутній слід в історії.

революція гідності 2019 13 

Не в прийнятих документах - папір все стерпить, не в прізвищах лідерів –вони змінювалися і будуть змінюватися. Її ідеали, надій й рішення  разюче змінили нашу ментальність, розпочали і продовжують формувати нашу нову політичну ідентичність . Процес не завершено , бо історія штука не скороспішна. Коли ж завершиться –будуть і правильні рішення , і справжні лідери .

   21 листопада українці відзначають День Гідності та свободи .В цей  день ми вшановуємо пам’ять подвигу учасників Помаранчевої революції та Революції Гідності. Дані події мають важливе значення для утвердження демократичних цінностей , ідеалів свободи і справедливості.

21 листопада у бібліотеці №1 Новозбур’ївського Будинку культури відбулася зустріч з учнями 10-А класу опорного закладу освіти «Новозбур’ївська школа №1»  , щоб в скорботі схилити низько голови перед пам’яттю людей , яких було вбито у мирний , цивілізований час ХХІ століття.Ця подія сколихнула весь світ , не залишила байдужою жодної душі.

Після закінчення заходу «Згадаємо головне» , який підготували Бєляєва Т. М. (директор СБК) та Роман К. С. (худ. керівник СБК) ,заступник голови Новозбур’ївської сільської ради Пелих В. А., депутати сільської ради Крачун Г. І., Бебешко Н. М., педагог –організатор освітнього закладу №1 Гієш О. В. та активні учасники заходу - учні: Корабльов В’ячеслав , Ткаченко Олексій, Устименко  Анастасія, яка виготовила голуба миру та Литовченко Каріна , відвідали кладовище та поклали квіти до могили, Купріянова Андрія Олександровича – солдата- стрільця 93-ї окремої  механізованої бригади, «кіборга», який  перебував та загинув у найгарячішій точці антитерористичної операції, що обороняла Донецьке летовище.

25 ТРАВНЯ 2016 РОКУ У ГОЛІЙ ПРИСТАНІ ПІД ЧАС ЗАСІДАННЯ КОЛЕГІЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ГАННІ СЕМЕНІВНІ КУПРІЯНОВІЙ БУЛО ВРУЧЕНО ПОСМЕРТНО БОЙОВУ НАГОРОДУ ЇЇ СИНА – ОРДЕН «ЗА МУЖНІСТЬ ІІІ СТУПЕНЯ» . АНДРІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ КУПРІЯНОВ –ОДИН ІЗ ПРОСЛАВЛЕНИХ «КІБОГІВ». ТАК НАЗИВАЛИ ЗА НЕЙМОВІРНУ СТІЙКІСТЬ І ГЕРОЇЗМ ОБОРОНЦІВ ДОНЕЦЬКОГО ЛЕТОВИЩА, ЯКІ ВІДДАЛИ СВОЄ ЖИТТЯ ЗА МИР НА РІДНІЙ ЗЕМЛІ.

Ми закликаємо сьогодні всіх згадати у ваших молитвах усіх Героїв , які поклали свої голови за наше майбутнє. Сьогодні в кожному освітньому закладі пройшли уроки мужності та хвилини пам’яті, які були проведені класними керівниками та вчителями історії.

 Хай пам’ять всіх невинно убитих згуртує нас живих, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі.  У жалобі схилимо голови . Вони згасли як зорі…

Директор Новозбурївського СБК Тетяна Бєляєва

революція гідності 2019 1революція гідності 2019 2революція гідності 2019 3революція гідності 2019 4революція гідності 2019 5революція гідності 2019 6революція гідності 2019 7революція гідності 2019 8революція гідності 2019 9революція гідності 2019 10революція гідності 2019 11революція гідності 2019 12революція гідності 2019 14